Stan zagrożeń w internecie znajduje się obecnie na poziomie standardowym. Nie występują duże epidemie a eksperci z Kaspersky Lab nie zanotowali żadnych poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem. Poziom zagrożenia: 1
 

Wyniki dla: "Trojan-Spy.Win32.Small.cz"

Znaleziono 2 wyników


 1. Lista najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów, czerwiec 2007 r.

  [Analizy] 

  Jest środek miesiąca, a więc czas na opublikowanie naszej listy najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów

 2. Lista najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów, czerwiec 2007 r.

  [Weblog] 

  Jest środek miesiąca, a więc czas na opublikowanie naszej listy najbardziej charakterystycznych szkodliwych programów. Przyjrzyjmy się, co przyniósł nam pierwszy miesiąc lata:

  1. Najbardziej pazerny trojan atakujący banki - w czerwcu tytuł ten przypadł trojanowi Trojan-Spy.Win32.Small.cz, który atakował 84 organizacji finansowych, o trzy mniej niż majowy zwycięzca w tej kategorii.

  2. Najbardziej pazerny trojan atakujący systemy płatności online - w czerwcu był nim Backdoor.Win32.VB.bck, który śledził użytkowników trzech różnych systemów płatności online.

  3. Najbardziej pazerny trojan atakujący karty płatnicze - tytuł ten zdobył majowy zwycięzca w tej kategorii Trojan-PSW.Win32.VB.kq, który "rozkręca się" coraz bardziej. W czerwcu został wykryty nowy wariant atakujący pięć różnych systemów kart płatniczych, o jeden więcej niż w maju.

  4. Najbardziej ukradkowy program - w czerwcu tytuł ten...