Stan zagrożeń w internecie znajduje się obecnie na poziomie standardowym. Nie występują duże epidemie a eksperci z Kaspersky Lab nie zanotowali żadnych poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem. Poziom zagrożenia: 1
 

Wyniki dla: "I-Worm.Mydoom.m"

Znaleziono 7 wyników


 1. Lista 20 najpopularniejszych szkodników w grudniu 2004

  [Analizy] 

  Kaspersky Lab prezentuje listę 20 szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w grudniu 2004. Poniższe dane określają procentowy udział infekcji wywołanej konkretnym szkodnikiem w łącznej liczbie infekcji zgłoszonych do firmy Kaspersky Lab w grudniu 2004 roku.

 2. Lista 20 najpopularniejszych szkodników w listopadzie 2004

  [Analizy] 

  Kaspersky Lab prezentuje listę 20 szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w listopadzie 2004. Poniższe dane określają procentowy udział infekcji wywołanej konkretnym szkodnikiem w łącznej liczbie infekcji zgłoszonych do firmy Kaspersky Lab w listopadzie 2004 roku.

 3. Lista 20 najpopularniejszych szkodników w październiku 2004

  [Analizy] 

  Kaspersky Lab prezentuje listę 20 szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w październiku 2004. Poniższe dane określają procentowy udział infekcji wywołanej konkretnym szkodnikiem w łącznej liczbie infekcji zgłoszonych do firmy Kaspersky Lab w październiku 2004 roku.

 4. Lista 20 najpopularniejszych szkodników we wrześniu 2004

  [Analizy] 

  Kaspersky Lab prezentuje listę 20 szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników we wrześniu 2004. Poniższe dane określają procentowy udział infekcji wywołanej konkretnym szkodnikiem w łącznej liczbie infekcji zgłoszonych do firmy Kaspersky Lab we wrześniu 2004 roku.

 5. Lista 20 najpopularniejszych szkodników w sierpniu 2004

  [Analizy] 

  Kaspersky Lab prezentuje listę 20 szkodliwych programów, które najczęściej atakowały użytkowników w sierpniu 2004. Poniższe dane określają procentowy udział infekcji wywołanej konkretnym szkodnikiem w łącznej liczbie infekcji zgłoszonych do firmy Kaspersky Lab w sierpniu 2004 roku.

 6. Email-Worm.Win32.Mydoom.n

  [Encyklopedia] 

  Jest to robak rozprzestrzeniający się przez internet jako załącznik zainfekowanych wiadomości e-mail. Ma postać pliku PE EXE o rozmiarze około 35 328 (kompresja ASPack).

  Robak jest kopią szkodnika I-Worm.Mydoom.m, jedyną różnicą jest użyty program pakujący. ...

 7. Worm.Win32.Zindos.a

  [Encyklopedia] 

  Jest to robak rozprzestrzeniający się przez internet przy użyciu komputerów zainfekowanych szkodnikiem I-Worm.Mydoom.m. Infekuje systemy za pośrednictwem backdoora instalowanego przez Mydooma.m. Rozmiar robaka to około 5 760 bajtów (kompresja UPX). Szkodnik wyposażony jest w procedurę przeprowadzającą atak DoS na witrynę www.microsoft.com.

  Instalacja

  Po uruchomieniu robak kopiuje...