Stan zagrożeń w internecie znajduje się obecnie na poziomie standardowym. Nie występują duże epidemie a eksperci z Kaspersky Lab nie zanotowali żadnych poważnych incydentów związanych z bezpieczeństwem. Poziom zagrożenia: 1
 

Kanały RSS

Czy chcesz w czasie rzeczywistym czytać nowe opisy szkodliwych programów, posty z Dziennika Analityków, najświeższe wiadomości i inne informacje?

Serwis SecureList.pl oferuje szereg polskojęzycznych kanałów RSS dla czytelników i webmasterów. Dają one błyskawiczny dostęp do 10 najnowszych elementów w najważniejszych sekcjach witryny SecureList.pl.


Pełna lista naszych kanałów RSS jest dostępna w formacie OPML.

Pełna lista kanałów OPML Pełna lista naszych kanałów RSS jest dostępna w formacie OPML. Możesz także wybrać kanały, które Cię interesują, korzystając z poniższej listy.

Możesz także wybrać kanały, które Cię interesują korzystając z poniższej listy.

Encyklopedia wirusów Ten kanał umożliwia przeglądanie najnowszych opisów szkodliwych programów w czasie rzeczywistym (kanał w języku ankielskim).
Dziennik analityków Analitycy z firmy Kaspersky Lab regularnie piszą o nowych zagrożeniach i dzielą się tajnikami ze świata bezpieczeństwa. Ten kanał pozwala na śledzenie ich postów w czasie rzeczywistym.
Wiadomości z Kaspersky Lab Polska Firma Kaspersky Lab regularnie publikuje wiadomości związane ze szkodliwym oprogramowaniem hakerami oraz spamem. Ten kanał pozwala na śledzenie tych informacji w czasie rzeczywistym.
Analizy Analitycy i inni eksperci z Kaspersky Lab regularnie publikują raporty dotyczące różnych aspektów bezpieczeństwa we współczesnym Internecie. Ten kanał pozwala na śledzenie pojawiania się nowych analiz w czasie rzeczywistym.
Słownik Firma Kaspersky Lab na bieżąco uaktualnia słownik zawierający wyjaśnienia najważniejszych terminów z zakresu bezpieczeństwa. Ten kanał pozwala na śledzenie zmian w słowniku w czasie rzeczywistym.